Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik produkcji w branży automotive - Berlin

Oferta pracy w Niemczech

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży metalurgicznej produkującej komponenty z branży Automotive, części do maszyn lub urządzeń z branży medycznej poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych w branży automotive - Berlin

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie w branży automotive, zajmującej się produkcją elementów napędowych do pojazdów użytkowych. Przedsiębiorstwo skupia się głównie na obróbce elementów silników, przekładni oraz na montażu kompletnych układów napędowych.

Opis stanowiska:

obsługa maszyn produkcyjnych
pomiar obrobionych części zgodnie z instrukcjami
zzuwanie nad pracą maszyny
kontrola optyczna obrabianych części i otrzymanego produktu

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

stawkę godzinową 9, 27 €/h brutto i dietę dzienną 30 € netto
zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi),
jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki
zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę
opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)
pokrywamy koszt odzieży roboczej
zapewniamy materiały szkoleniowe do nauki języka niemieckiego dopasowane do stanowiska

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
doświadczenie zawodowe związane z obsługą maszyn produkcyjnych
umiejętności techniczne
mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w branży automotive lub przy produkcji elementów metalowych
gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na stałe
gotowość do ciągłej nauki i rozwoju swoich umiejętności i doświadczenia związanego z branżą automotive
prawo jazdy kat.B w celu zachowania niezależności.

Jesteś zainteresowany?

Możesz przesłać swoją aplikację za pośrednictwem portalu.

Masz więcej pytań?

Jesteśmy dla Ciebie pod numerem telefonu od 8:00 do 16:00: +48 500 456 300.