Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Spawacz MAG/TIG

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:
- Spawanie rur / rurociągów metodami MAG, TIG, Elektroda

Wymagania:
- Doświadczenie w spawaniu potwierdzone certyfikatami
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
-Zorganizowany (darmowy) przejazd do Anglii
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach działalności gospodarczej prowadzonej w Anglii
-Kontrakt min. 3 miesięczny z możliwością przedłużenia
-Gwarantowane godziny nadliczbowe
-Przejazdy do miejsca pracy na koszt pracodawcy
- Zorganizowane zakwaterowanie

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: praca.europa@interkadra.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 748426

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-13 17:54:29
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: akurzawa

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: a.kurzawa@interkadra.pl