Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Spawacz 135 MAG

Oferta pracy we Francji

Agencja Zatrudnienia GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. k. posiadająca certyfikat nr 11595
Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, dla swojego Klienta we Francji
poszukuje osób do pracy na stanowisko:
Spawacz MAG 135
Miejsce pracy: Francja
Zadania:
Spawanie ram do kontenerów na śmieci, stal czarna.
Oferujemy:
• Opłacone zakwaterowanie
• Zwrot dojazdów Polska-Francja po przepracowanym miesiącu
• Zwrot kosztów powrotu na koniec kontraktu
• Zwrot kosztów dojazdu mieszkanie-praca, praca-mieszkanie
• Dla osoby jadącej własnym autem zwrot kosztów amortyzacji
• Opłacone ubezpieczenie
• Nadgodziny od 36 godzin w tygodniu dodatkowo płatne
Wymagamy:
• Doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135
• Certyfikat spawacza MAG 135
• Dyspozycyjnosć do wyjazdu „od zaraz”
• Znajomośc rysunku technicznego
Zainteresowane osoby rosimy o kontakt pod numerem telefonu 882 615 219 lub 784 584 110

Ogłoszenie nr 748394

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-13 15:44:59
Ilość wyświetleń:
67
Stawka za godzinę:
13.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: praca007fra
Państwo: France
Miasto: Warszawa
Nr telefonu: 784584110
Nr telefonu: 882615219
Skype:
do negocjacji

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: katarzyna.rembielak@grupamobility.eu