Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Spawacz TIG RVS od zaraz. Holandia € 15netto

Oferta pracy w Holandii

PRACA w HOLANDII OD ZARAZ.

Holenderska firma JOB SPECTRUM poszukuje wykwalifikowanych pracowników do branży przemysło-metalurgicznej.

Prowadzimy ciagly nabór dla:

Spawacz TIG RVS. € 15 netto na godzine. Od zaraz. Tylko z własnym samochodem.

Miejsce pracy:
Regio Eidhoven

Opis pracy:
Spawanie ze stali nierdzewnej, grubosc od 1 do 5 mm.
Zakres obowiązków: cięcie, szlifowanie, wiercenie oraz spawanie blach grubości 1 - 5mm.

Profil kandydata:
- Doświadczenie na kontraktach zagranicznych w Holandii.
- Komunikatywna znajomosc holenderskiego lub angielskiego lub niemieckiego.
- Umiejetnosc pracy na samodzielnym stanowisku.
- CERTYFIKATY, uprawnienia na TIG (RVS).

Wymagamy:
Wyksztalcenie minimum zawodowe.
Doswiadczenie w spawaniu TIG (min. 3 lata).
Doswiadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata).
Dobra znajomosc rysunku technicznego.
Koniecznie prawo-jazdy i własne auto.
Sofi numer.
Gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji.
Motywacja do pracy, dobra organizacja i wydajność pracy.
Samodzielność.

Umowę o pracę na holenderskich warunkach.
Wynagrodzenie adekwatne do stażu pracy.

wynagrodzenie netto :  € 15 netto na godzine
możliwe nadgodziny do 55 per week
zakwaterowanie w kwocie 80.00 Euro tygodniowo

Powiększ

Ogłoszenie nr 748375

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-13 15:23:27
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia