Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pokojówka, Pomoc kelnerka, Kucharz, Kelner (m/k) -

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowiska:

POKOJÓWKA / -POKOJOWY
POMOC KUCHENNA
KUCHARZ / KUCHARKA
KELNER / KELNERKA

Miejsce pracy: hotel w Riedenburgu (Niemcy)
Wynagrodzenie: kucharz - od 1500€ netto, pomoc kuchenna / pokojówka - od 1100€ netto, kelner - od 1200€ netto / m-c + napiwki
Zakwaterowanie: darmowe
Wyżywienie: darmowe

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (w przypadku kucharza)
- doświadczenie w pracy na powyższych stanowiskach
- komunikatywna znajomość niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
- pakiet świadczeń socjalnych
- ubezpieczenie
- premie
- możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

info@worktime.biz

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka, ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.Powiększ
    

Ogłoszenie nr 748289

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-06-13 13:45:53
Ilość wyświetleń:
49
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: worktime
Państwo: Polska
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@worktime.biz