Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Praca w OPIECE, Niemcy, Vaihingen, 1220, od 14.07

Oferta pracy w Niemczech

Kancelaria Zawadzki i Wspólnicy Sp. z o.o. zarejestrowana jako Agencja Zatrudnienia
nr 12581 poszukuje kandydatów na stanowisko:
OPIEKUNKA/ OPIEKUN DO STARSZEGO PANA

Miejsce pracy: Niemcy/ Vaihingen an der Enz (koło Stuttgartu)

Termin rozpoczęcia pracy: 14.07.2018 (wyjazd na min. 6 tygodni)

Podopieczny
• 80 lat, 178 cm wzrostu, 80 kg,
• porusza się z rolatorem,
• ma problemy z sercem i płucami,
• ma na stałe podłączony cewnik,
• codziennie przyjeżdża Pflegedienst- podaje lekarstwa, zakłada pończochy uciskowe.
Obowiązki:
• pomoc w prowadzeniu domu, gotowanie,
• pomoc w myciu, ubieraniu się,
• opróżnianie cewnika.
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny!,
• doświadczenie jako opiekun osób starszych,
• osoba niepaląca – warunek konieczny,
• pozytywne nastawienie, empatia, otwartość, zaradność.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
• wynagrodzenie 1220 Euro/ miesiąc,
• bezpłatny transport,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim lub niemieckim na adres e-mail: rekrutacja@rzkancelaria.eu z dopiskiem: OPIEKA Vaihingen. Informacje pod nr telefonu 48 74-840-48-57.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Ogłoszenie nr 748278

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-13 13:31:02
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rekrutacjarzkancelaria
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wałbrzych
Nr telefonu: 0048 74 840 48 57

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@rzkancelaria.eu