Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Spawacz

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:

Spawanie metalowych elementów, profili MIG/MAG oraz TIG.
Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

Doświadczenie: min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku.
Czytanie rysunku technicznego.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Własne auto (osobowe) - jako atut.
Dokładność, precyzja i wysoka jakość spawów.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie. ( 10e na godz. brutto + 40e diety netto za każdy przepracowany dzień )
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny.
Gwarantowane ubezpieczenie za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: 0049 160 529 0242 lub 0049 4421 8077 337

adres e-mail : ip@wk-arbeitswelt.de

Ogłoszenie nr 748228

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-06-13 12:30:06
Ilość wyświetleń:
38
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: monikakoester
Państwo: Polska
Miasto: Wilhelmshaven
Nr telefonu: 0049-4421-8077337
Nr telefonu: 0049-160-5290242

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ip@wk-arbeitswelt.de