Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Monter konstrukcji stalowych - Niemcy

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Baden Württemberg, Bayern, Ruhrgebiet
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wymagania:
- własne auto
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie branżowe

Obowiązki:
- montaż konstrukcji stalowych prefabrykowanych
- praca na wysokości i na podestach ruchomych (podnośnik, wysięgnik)
- czytanie rysunku technicznego

Oferujemy:
- wynagrodzenie brutto: 11, 50€ brutto/ godz.
- dieta 35, 00€ netto/ dzień
- zwrot kosztów dojazdu - 5, 00 € / dzień roboczy
- praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony
- zakwaterowanie płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

info@worktime.biz

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka, ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.Powiększ
    

Ogłoszenie nr 748197

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-06-13 11:41:13
Ilość wyświetleń:
38
Stawka za godzinę:
11.80Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: worktime
Państwo: Polska
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@worktime.biz