Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Spawacz 135

Oferta pracy w Holandii

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

🕵️‍♀️POSZUKIWANY/A!🕵️‍♀️ SPAWACZ 135 Drut Twardy❗ Jeżeli jesteś zainteresowana/y ofertą aplikuj na poniższe ogłoszenie.

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy SPAWACZA 135 Drut Twardy, miejsce pracy Bladel

Opis stanowiska:
✔️Spawanie blach do 12 mm grubości, w firmie produkującej kominki do wewnątrz, gazowe i na drewno

Wymagania:
✔️Umiejętność spawania drutem twardym, spawy oceniane tylko wizualnie
✔️Chęć do pracy na dłuży okres lub na stałe w Holandii
✔️Wymagany j. Angielski lub Holenderski dobry ➕ Prawo jazdy mile widziany własny transport oraz sofi i VCA (możliwość wyrobienia w Holandii na koszt pracodawcy)

Oferujemy:
✔️Pracę na Holenderskich warunkach, z opłaconym zakwaterowaniem, ubezpieczenie, cotygodniowe wynagrodzenie, atrakcyjna stawka godzinowa

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Powiększ

Ogłoszenie nr 746828

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2018-06-08 16:41:11
Ilość wyświetleń:
159
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: hobijgda
Państwo: Polska
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk
Nr telefonu: 48 692818123

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: bbialas@hobij.nl