Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Kierowca krajowy C+E- przyczepa z d德igiem- 2800 b

Oferta pracy w Niemczech

Mi璠zynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzib we Wroc豉wiu poszukuje os鏏 zainteresowanych prac sta陰 w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy niemieck umow o prac, niemieckie 鈍iadczenia socjalne oraz mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy od zaraz.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencje zatrudnienia: 13629
Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, pr篹nie rozwijaj帷ej si firmy transportowej poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:
Kierowca krajowy C+E- przyczepa z d德igiem- 2800 brutto + diety
Miejsce pracy: okolice Darmstadt

Opis stanowiska:
-transport towaru przyczep z d德igiem - materia造 budowlane
-trasy krajowe po Niemczech
-praca na sta貫

Oferujemy:
-sta陰 prac w oparciu o niemieck umow o prac
-atrakcyjne wynagrodzenie sk豉daj帷e si z podstawy 2800Euro + diet
-niemieckie ubezpieczenie i 鈍iadczenia socjalne
-wolne weekendy

Wymagania:
-do鈍iadczenie w je寮zie z przyczep
-prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
-karta kierowy
-podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
-dba這嗆 o powierzone zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie CV wraz ze zdj璚iem na adres e-mail: kontakt@eu-workers.eu wpisuj帷 nr referencyjny Darmstadt/NK/SG/04

Nr tel.: +48 503 931 111, +48 798 449 668

Do陰cz do nas ju dzi!

Od kandydat闚 nie pobieramy prowizji.

Og這szenie nr 740033

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2018-05-18 15:07:36
Ilo嗆 wy鈍ietle:
28
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: euworkerspraca
Pa雟two: Germany
Miasto: Darmstadt
Nr telefonu: 503 931 111
Nr telefonu: 798 449 668

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@eu-workers.eu