Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator wózka/pracownik hali

Oferta pracy w Niemczech

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka/pracownik hali – 11, 00 Euro brutto/h + wysoka dieta!

Miejsce pracy: Neumarkt (Niemcy)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej i uznanej na niemieckim rynku Firmie, będącej liderem w zakresie produkcji materiałów budowlanych. Obecnie do jednego z oddziałów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora wózka widłowego.

Opis stanowiska:

Obsługa wózka widłowego czołowego do 3 – 4 metrów,
Załadunek i rozładunek towarów ciężkich (od 1, 5 do 2 ton),
Praca zarówno w hali magazynowej, jak i na zewnątrz,
Obsługa wózka typu Linde-Vorderstapler,
Praca zmianowa.

Od Kandydatów oczekujemy:

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
Doświadczenia przy rozładunku i rozładunku towarów ciężkich,
Gotowości do samodzielnej pracy na magazynie na wózku widłowym czołowym do 3 – 4 m,
Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
Gotowości do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec,
Rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialności oraz lojalności,
Mile widziane prawo jazdy kat.B a także własne auto.

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

Stawkę podstawową godzinową 11 euro brutto, a także atrakcyjną premię dzienną,
Zorganizowane zakwaterowanie,
Kontrakt bezterminowy,
Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach,
Terminowe przelewy, możliwość pobierania zaliczek przez 6 miesięcy od podjęcia pracy, już po 1 tygodniu pracy,
Wsparcie polskiego Koordynatora zarówno w Polsce, jak w Niemczech - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami, zakwaterowanie, rozliczenia itp.).

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj lub bezpośrednio na adres email: operator@mondi-polska.pl lub kontakt telefoniczny:

500 456 300

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Ogłoszenie nr 740029

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 15:04:11
Ilość wyświetleń:
34
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MONDIPolskaAgencjaPracy
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Nr telefonu: 500456300
Skype:
Praca

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: operator@mondi-polska.pl