Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

POMOCNIK BUDOWLANY

Oferta pracy w Niemczech

German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) jako certyfikowana agencja pośrednictwa pracy jest partnerem świadczącym usługi w zakresie optymalizacji procesów rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty w Polsce i za granicą. Oferujemy naszym pracownikom konkurencyjne warunki pracy oraz nowe możliwości rozwoju zawodowego. Oferujemy prace sezonowe i na dłuższy czas w branży logistycznej oraz budowlanej.
Dla naszego niemieckiego Klienta z branży budowlanej poszukujemy pracowników na stanowisku:

Opis stanowiska:
• pomoc przy budowie dróg i autostrad,
• inne prace związane z budową dróg asfaltowych i betonowych, rond i zabezpieczeń drogowych;
Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie w pracy przy budowie dróg i autostrad min.1rok,
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( w razie poziomu podstawowego pracownik jest zobowiązany do podjęcia intensywnego 1, 5miesięcznego kursu języka niemieckiego organizowanego przez naszą firmę),
• Prawo jazdy kat. B i samochód,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• wysoki poziom motywacji i zaangażowania do pracy,
• dyspozycyjność do podjęcia współpracy od zaraz,
Oferujemy:

• legalne zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na podstawie niemieckiej umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe- 14 euro brutto + premie zadaniowe,
• pomoc w zakwaterowaniu na terenie Niemiec,
• pełny pakiet świadczeń socjalnych w Niemczech:
- meldunek w Niemczech
- ubezpieczenie zdrowotne (krankenversicherung)
- numer identyfikacji podatkowej (steueridentifikationsnummer)
- numer ubezpieczenia socjalnego (sozialversicherungsnummer)

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez German Logistic GmbH Sp. z o.o., ul.Gliwicka 35 42-600 Tarnowskie Góry dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Powiększ

Ogłoszenie nr 739994

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 14:13:31
Ilość wyświetleń:
62
Stawka za godzinę:
14.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers24
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-441-91-61

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: s.harbola@personnel-international.pl