Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Czechy - Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy na terenie Czech

Oferta pracy w Czechach

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie i opieka nad klientami w powierzonym rejonie
Realizacja planów sprzedaży oraz raportowanie bieżących wyników.
Poszukujemy osoby która będzie handlowała na terenie Czech.

Wymagania:

Kreatywność, wysoka motywacja do pracy oraz etyczne podejście do wykonywanych obowiązków
Doskonała organizacja pracy własnej
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Znajomość języka Czeskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie podstawowe 2500zł + dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
Samodzielną i stabilną pracę w młodym zespole
Samochód służbowy, telefon oraz laptop

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila

Ogłoszenie nr 739991

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 13:59:22
Ilość wyświetleń:
63
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gamaplus1234
Państwo: Czech-Republic
Miasto: Ostrava
Nr telefonu: 533088363

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: recepcja.gamaplus@gmail.com