Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik produkcji: krojenie i pakowanie mięsa

Oferta pracy w Niemczech

Agencja PRAN nr cert.1223.
Dla naszego Klienta na terenie Niemiec szukamy pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Heilbad Heiligenstadt ( Turyngia, Niemcy)
Start pracy: czerwiec 2018

Obowiązki:

Praca w przetwórstwie mięsnym przy krojeniu i pakowaniu wołowiny oraz wieprzowiny.

Wymagania:
- podstawowa znajomość j.niemieckiego;
- mile widziane doswiadczenie przy produkcji żywności;
- mile widziane posiadanie własnego samochodu.

Oferujemy:
- stawkę: 10.00 euro/h brutto;
- pracę od pon-sob w systemie dwuzmianowym;
- odpłatne zakwaterowanie: 70 euro/tydzień;
- ubezpieczenie;
- pracę na dłuższy czas.

Osoby zainteresowane sa proszone o wysylanie swoich CV na p.szlaga@pran.eu z dopiskiem MIĘSO/NIEMCY w tytule maila.
Informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami. Posiadamy certyfikat KRAZ nr 1223.

Powiększ

Ogłoszenie nr 739926

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 12:14:53
Ilość wyświetleń:
49
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pszlaga

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: p.szlaga@pran.eu