Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Liczenie towaru za granicą - z językiem NIEMIECKIM

Oferta pracy w Niemczech

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji. Celem firmy jest spełnianie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego też każdorazowo projekt dostosowywany jest do specyfiki zlecenia.

Zadania:
- liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego,
- tłumaczenie grupie poleceń wydawanych przez kierownika (z języka niemieckiego na polski).

WYJAZD JUŻ 3. CZERWCA
Inne terminy wyjazdów podane na stronie Invent.

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
- dyspozycyjności do wyjazdów za granicę - turnusy 2-6 tygodniowe,
- podpisania oświadczenia o niekaralności,
- pełnoletności,
- chęci i pełnego zaangażowania.

Gwarantujemy:
- materiały szkoleniowe z fachowym słownictwem,
- darmowy transport,
- darmowe zakwaterowanie,
- umowę zlecenie,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu,
- szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia.

Ogłoszenie nr 739860

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 11:34:38
Ilość wyświetleń:
39
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: INVENT
Państwo: Polska
Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Toruń
Nr telefonu: 600-020-329

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: dzial.ogloszenia@invent.ag