Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

FACHOWCY, SPECJALIŚCI - HOLANDIA

Oferta pracy w Holandii

ABC Work - Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy:

- Kandydatów do pracy w sektorze ogrodniczym oraz na produkcji (NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO)
- Kamieniarzy - produkcja blatów kuchennych,
- Monterów okien,
- Spawaczy MIG MAG/TIG,
- Kierowców CE,
- Murarzy,
- Mechaników samochodów ciężarowych,
- Blacharzy / Lakierników samochodowych,
- Monterów żurawi wieżowych,
- Serwisantów żurawi wieżowych,
- Monterów koparko-ładowarek,
- Elektryków,
- Cieśli budowlanych, zbrojarzy,
- Pracowników zieleni miejskiej,
- Pracowników do prac porządkowych na budowie,
- Pracowników recyklingu plastiku,
- Dekarzy i pomocników dekarzy.

Oferujemy:
- Holenderską umowę o pracę
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków:
- Szczegółowy zakres obowiązków zostanie podany w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ posiadamy wiele ofert pracy od sprawdzonych pracodawców.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- Wykształcenie kierunkowe (mile widziane)
- Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Motywacja do pracy

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom
- Gwarantujemy stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem

Prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu
Prosimy także o wskazanie stanowiska w temacie wiadomości.

Zapraszamy na Naszą stronę www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 739847

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2018-05-18 11:20:27
Ilość wyświetleń:
88
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: activemedicaPersonal

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: holandia@abcwork.eu