Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

DHL Kampen / Zwolle - praca od zaraz

Oferta pracy w Holandii

Rejon Zwolle - poszukujemy osób do pracy w DHL Kampen lub Zwolle.

Praca polega na przygotowywaniu i wysyłce towarów do zagranicznych klientów drogą morską lub lotniczą.
Bardzo ważna jest przy tym praca administracyjna.

Opis stanowiska:

- ladowanie, rozladowywanie, sortowanie, picking, packen;
- sprawdzanie przychodzacych oraz wychodzacych towarow;
- kompletowanie zamowien;
- wysylanie zamowien;
- przepakowywanie towaru;
- etykietowanie artykulow.

Wymagania:

- znajomość j.angielskiego lub j. holenderskiego
- własny transport do pracy oraz miejsce zamieszkania
- dyspozycyjność do pracy na 2-3 zmiany
- doświadczenie w logistyce

Oferujemy:
- ciekawa praca w sympatycznym zespole
- stawka: € 10, 23 brutto/h
- praca na dlugi okres
- szkolenia oraz mozliwosci rozwoju, np. certyfikat na wózki widłowe
- dodatki zmianowe

Zainteresowanych prosimy o kontakt wysyłajac nam swoje CV w j. angielskim lub holenderskim na adres: iralmere@startpeople.nl z dopiskiem: praca w DHL Kampen lub DHL Zwolle.

Powiększ

Ogłoszenie nr 739817

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 11:10:16
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: StartPeople
Państwo: Netherlands

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: international.recruitment@startpeople.nl