Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Pracownik do ścinania piwonii

Oferta pracy w Holandii

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje pracowników dla naszego partnera AB Job Service do pracy na stanowisku: Pracownik do ścinania piwonii w Holandii.

Oferta pracy dostępna od zaraz z zakwaterowaniem.

STAWKA: 10, 00 Euro brutto/h

TERMIN: 28.05.2018

LOKALIZACJA: Cała Holandia

Opis stanowiska
ścinaniu kwitnących piwonii na polu
układaniu ściętych kwiatów na taśmie (przymocowanej do traktora)
sortowaniu kwiatów i układaniu w pojemnikach

Wymagania
motywacja i chęć do pracy
dyspozycyjność do pracy w Holandii na min. 1 miesiąc
mile widziana znajomość języka angielskiego (nie jest to jednak warunek niezbędny do podjęcia pracy)
prawo jazdy kat.B mile widziane

Oferujemy
legalną pracę na warunkach holenderskich
atrakcyjna stawka godzinowa oraz wynagrodzenie w systemie tygodniowych wypłat na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu), zagwarantowany do dojazd i powrót z pracy oraz ubezpieczenie
opiekę koordynatora na miejscu
kompleksowa obsługa kandydata i przygotowanie do wyjazdu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym biurem w Kaliszu:
ul. Babina 14, 62-800 Kalisz
tel. 627570359
Można aplikować poprzez wysłanie CV na adres mailowy info@szukasz-pracy.pl z dopiskiem "Pracownik do ścinania piwonii"

Powiększ

Ogłoszenie nr 739796

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 11:04:30
Ilość wyświetleń:
38
Stawka za godzinę:
10.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jobservice14
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Miasto: Kalisz
Nr telefonu: 627570359
Nr telefonu: 627570373

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@szukasz-pracy.pl