Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Spawacz TIG (Uden, Holandia)

Oferta pracy w Holandii

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Do firmy, zajmującej się prefabrykacją konstrukcji ze stali nierdzewnej z siedzibą w Uden (Holandia), poszukujemy spwaczy TIG.

Obowiązki

• Spawanie blach nierdzewnych metodą TIG - dospawanie elementów których robot spawalniczy nie dospawa
• Praca dwu zmianowa na długi okres czasu

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Minimum 6 miesięcy doświadczenia w spawaniu TIG (blachy)
• Uprawnienia spawalnicze

Oferujemy

• Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie
• Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 12, 00 Euro + urlopowe i wakacyjne + 20% dodatku zmianowego
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (blisko miejsca pracy / w pełni wyposażone / dojazd do pracy rowerem)
• Opieka koordynatorów polskojęzycznych
• Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do przesłanie CV na adres email: kontakt@ap-grupa.pl

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: Praca tymczasowa

Powiększ

Ogłoszenie nr 739794

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 11:03:41
Ilość wyświetleń:
20
Stawka za godzinę:
12.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: apgrupa
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Opole
Nr telefonu: +48774417606

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kontakt@ap-grupa.pl