Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Mannesmann- rozciąganie stalowych rur, Helmond

Oferta pracy w Holandii

Start People International Recruitment poszukuje pracowników do pracy przy formowaniu stalowych rur w Helmond. Nasz klient, firma Mannesmann, jest liderem rynku produktów stalowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją rur i przewodów różnych rozmiarów, wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym, energetyce oraz telekomunikacji.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn różnego typu. Zanim rury zostaną przygotowane do wysyłki, poddawane są wieloetapowemu procesowi produkcyjnemu, na który składają się m.in.: wytrawianie, rozgrzewanie, rozciąganie, docinanie, prostowanie, mierzenie. Praca wymaga dużej dozy samodzielności oraz odpowiedzialności, ponieważ przy większości maszyn pracuje zwykle jeden operator. Przed przystąpieniem do pracy na danym stanowisku, pracownik otrzymuje szkolenie. Firma inwestuje w rozwój pracowników i oferuje treningi różnego typu. Na terenie zakładu obowiązkowe jest noszenie stoperów w uszach oraz odzieży roboczej, które pracownik otrzymuje od firmy.

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze maszyn

- umiejętność posługiwania się narzędziami różnego typu, w tym pomiarowymi

- chęć do pracy na dwie zmiany oraz gotowość do ewentualnej (częściowej) pracy na trzy zmiany - pewne etapy procesu produkcyjnego mogą w przyszłości odbywać się w systemie trzyzmianowym

- cierpliwość, skupienie, umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

- dobra kondycja fizyczna

- doświadczenie w logistyce oraz umiejętność obsługi suwnic mile widziana

- prywatne zakwaterowanie w okolicy Helmond i własny transport

- znajomość j. niderlandzkiego

Nasza oferta:

- stawka początkowa €12, 22 brutto/h – po pełnym wdrożeniu i opanowaniu czynności wymaganych na danym stanowisku stawka wzrasta do min. €14, 27

- dodatki zmianowe 18% do każdej godziny

- przy poprawnym funkcjonowaniu możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z Mannesmann

- praca na pełny etat

- praca na dwie zmiany 6:00-15:00 / 15:00-0:15, a w piątek krótsza zmiana 6:00-11:30 / 11.30-17:00

- zwrot kosztów dojazdu €0, 15/km max. €15 dziennie

- stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w j. angielskim, niderlandzkim lub niemieckim na adres: iralmere@startpeople.nl z dopiskiem Mannesmann.

Powiększ

Ogłoszenie nr 739793

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 11:03:25
Ilość wyświetleń:
25
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: StartPeople
Państwo: Netherlands

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: international.recruitment@startpeople.nl