Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka osób starszych/85652 Pliening /15.06.18

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 84 lat, mającej 150 cm wzrostu, ważącej 68 kg, mieszkającej samotnie w domku jednorodzinnym o powierzchni ok. 130 m2(5 pokoi). Podopieczna wstaje po godzinie 8:00, poranną toaletę wykonuje sama, kapię się również sama, dużo czasu spędza siedząc i oglądając telewizję. Raz w tygodniu przychodzi Pani sprzątająca dom.

Dla Opiekunki: osobny pokój (łóżko, szafa, stół, TV/radio).

Do sklepów jest ok. 10 minut drogi na pieszo.

Nie ma potrzeby wstawania w nocy.

Choroby: nietrzymanie moczu, lekki paraliż, problemy z poruszaniem się(podopieczna przemieszcza się małymi krokami oraz powoli), okulary.

Pomoce medyczne: wózek inwalidzki, winda na schody, krzesełko do kąpieli.

Obowiązki Opiekunki: robienie zakupów, wsparcie podczas wstawania oraz kładzenia się do łóżka, pomoc w zakładaniu pończoch uciskowych.

Termin pracy: 15.06.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 739766

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 10:54:58
Ilość wyświetleń:
49
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl