Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka osób starszych/75196 Remchingen/06.06.18

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pani w wieku 86 lat, ważącej ok. 70 kg poruszającej się za pomocą wózka inwalidzkiego, mieszkającej w domku wielorodzinnym (3 piętra) wraz ze swoim mężem. Rodzina odwiedza podopieczną w weekendy(córka podopiecznej umie dogadać się w języku polskim). Podopieczna wstaje około godziny 7:00, chodzi spać o godzinie 20:30. Obiad jest na godzinę 12:00, kolacja na 18:00.

Opiekunka ma osobny pokój z TV, osobną łazienkę oraz dostęp do Internetu.

Choroby: reumatyzm, nietrzymanie moczu, demencja, problemy z chodzeniem(podopieczna głównie siedzi w fotelu), problemy ze słuchem, problemy ze wzrokiem, odleżyny(Pielęgniarki przychodzą zmieniać opatrunki).

Pomoce medyczne: wózek inwalidzki.

Obowiązki Opiekunki: pomoc w przemieszczaniu się z wózka na łóżko/z łóżka na wózek(rodzina przychodzi pomagać Opiekunce w tych czynnościach), pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, zmiana pampersów, pomoc w korzystaniu z toalety, podawanie leków, prowadzenie gospodarstwa domowego, zakupy robi syn podopiecznej, pomoc w codziennej higienie ciała.

Termin pracy: 06.06.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania: Opiekunka bez znajomości języka niemieckiego lub z podstawami.

Oferujemy;

• atrakcyjne zarobki,
• zwrot kosztów podróży,
• opłacane składki ZUS,
• ubezpieczenie

Powiększ

Ogłoszenie nr 739750

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 10:47:00
Ilość wyświetleń:
35
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl