Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka osób starszych/6478 Echternach/06.06.18

Oferta pracy w Niemczech

Opieka dotyczy Pana w wieku 90 lat, ważącej 70 kg. Podopieczny sam się myje, ubiera oraz chodzi, wstaje ok. godziny 7:00, śniadanie jest o 8:00, obiad o 11:30, Do domu przychodzą Pielęgniarki (zajmują się cewnikiem). P wstaje ok. 7, śniadanie 8, obiad 11:30, kawa o 14 i jogurt i jakieś ciastko, kolacja o 17:30, targ blisko, Internet, dużo czasu wolnego. Ok., 18 koniec dnia z dziadkiem.

Opiekunka nie musi wstawać w nocy.

Choroby: cukrzyca, ogólne osłabienie z racji wieku, cewnik(Pilęgniarki się tym zajmują).

Obowiązki Opiekunki: przygotowywanie oraz podawanie posiłków, prowadzenie gospodarstwa domowego, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach.

Termin pracy: 06.06.2018 - na dwa miesiące.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki,
• Zwrot kosztów podróży,
• Opłacane składki ZUS,
• Ubezpieczenie.

Powiększ

Ogłoszenie nr 739729

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 10:39:07
Ilość wyświetleń:
36
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ivonna
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Głogów
Nr telefonu: 76 724 05 52

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: yvonne-n@wp.pl