Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW DO PRACY W BELGII

Oferta pracy w Belgii

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy doświadczonych elektryków do pracy przy obiektach przemysłowych realizowanych na terenie Belgii

Opis stanowiska:
- montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
- wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania:
- uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV;
- doświadczenie w pracy
- znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego lub niderlandzkiego;
- własny samochód (zwracamy koszty transportu).
- komunikatywność i bezkonfliktowość;

Oferujemy:
- długoterminowy kontrakt z możliwością stałego zatrudnienia,
- korzystne warunki zatrudnienia;
- opłacony transport i zakwaterowanie.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres praca@energiaport.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 072 915

Powiększ

Ogłoszenie nr 739711

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 09:59:00
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: energiaport

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: praca@energiaport.pl