Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

DE/Velten -ok. Berlina, kierowca C+E, plandeka

Oferta pracy w Niemczech

Werker Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Nasz niemiecki Klient zlecił nam poszukiwanie:

KIEROWCY C + E

Miejsce zatrudnienia: Niemcy/ok. Berlina północnego

Obowiązki:
• Prowadzenie auta ciężarowego z naczepą typu plandeka,
• Transport dalekobieżny krajowy (Niemcy)
• Transport artykułów przemysłowych, napojów, stali
• Załadunek i rozładunek

Wymagania:
• Aktualne prawo jazdy kat. CE, kartę kierowcy i kod 95 oraz ADR (mile widziany, ale nie wymagany)
• Doświadczenie w transporcie,
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – przede wszystkim język transportowy,
• Sumienność, uczciwość i dyspozycyjność do podjęcia pracy,

Możemy Ci zaoferować:
• pracę bez systemu z wolnymi weekendami,
• zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, dodatki socjalne (Kindergeld),
• umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
• atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz delegacji dziennych (diet) i premii : 1800 EUR brutto + 250 EUR premii + diety 12/24 EUR
• możliwość zdobycia doświadczenia w zagranicznej firmie,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Zainteresowany? Dzwoń zanim zrobią to inni: +48 791 553 881 lub prześlij swoje aktualne CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule
WW/ PT /2018.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

Powiększ

Ogłoszenie nr 739623

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 08:54:50
Ilość wyświetleń:
31
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: agwerker123
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Wrocław
Nr telefonu: 791553881

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ag@werker.pl