Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik do kontroli jakości i segregacji palet

Oferta pracy w Niemczech

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703)aktualnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do kontroli jakości i segregacji palet

Miejsca pracy:
• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:
• kontrola jakości palet i segregacja na 3 kategorie,
• układanie słupków z palet,
• czasem obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
• czasem regeneracja palet przy pomocy elektronarzędzi,
• dbanie o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),
• Prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu(warunek konieczny);

Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie,
• dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
• stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:
• E-Mail: i.krzysztofiak@personnel-international.pl
• Tel: 324419165
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Powiększ

Ogłoszenie nr 739595

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-18 08:19:46
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PersonnelInternationalBPO
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +48 32 441 91 65

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: i.krzysztofiak@personnel-international.pl