Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Szwecja - Dam pracę

Mechanik, praca w Szwecji od zaraz !

Oferta pracy w Szwecji

Opis Stanowiska

Dla swojego klienta firma PlusJob Poland poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku serwisant - mechanik samochodów osobowych lub samochodów ciężąrowych w warsztacie naprawczym w Szwecji.

Obowiązki

- serwis naczep lub samochodów ciężarowych, diagnostyka, ogólna naprawa,

Wymagania

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - konieczne
• Doświadczenie jako mechanik samochodów ciężarowych oraz naczep i przyczep lub podobne
• Prawo jazdy B (mile widziane C oraz E)
• Mile widziana umiejętność spawania oraz malowania
• Gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
• Zapewnione zakwaterowanie
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus możliwości podwyżek
• Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę, praca na czas nieokreślony
• Około 40h pracy tygodniowo oraz możliwość nadgodzin
• Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
• Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV wraz ze zdjęciem w j. polskim lub angielskim.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami”.

Ogłoszenie nr 739509

Kategoria:
Szwecja - Dam pracę
Data dodania:
2018-05-17 14:56:46
Ilość wyświetleń:
80
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MagdaPolvik
Państwo: Polska
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: Szczecin
Nr telefonu: +48790623321
Skype:
Zygmunta Chmielewskiego 22A

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jw@plusjob.pl