Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Holandia - Dam prac

Operator w霩ka wid這wego typu Reach Truck

Oferta pracy w Holandii

Unie-Pool Personeel z siedzib w Staphorst jest wiod帷 i solidn agencj pracy tymczasowej.
Ju od 2004 roku kszta速ujemy rynek pracy w Holandii, wspieraj帷 firmy w zatrudnianiu najlepszych pracownik闚, a kandydat闚 w znalezieniu satysfakcjonuj帷ej pracy.
Dla naszego klienta z bran篡 produkcyjnej, poszukujemy pracownik闚 na stanowisko:

Zadania:
• praca na w霩ku wid這wym wysokiego sk豉dowania typu Reach Truck
• praca w systemie zmianowym,
• utrzymywanie czysto軼i i porz康ku w miejscu pracy.
• Praca r闚nie w ch這dni w specjalnym kombinezonie
Wymagania:

• co najmniej rok do鈍iadczenia na wy瞠j wymienionym stanowisku,
• dobra umiej皻no嗆 je盥瞠nia w霩kiem wid這wym,
• uprawnienia do prowadzenia w霩k闚 wid這wych,
• mo磧iwo嗆 pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:

• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Dojazd do pracy
• Cotygodniowe wynagrodzenie wed逝g CAO
• Opieka polsko-j瞛ycznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o przes豉nie CV na adres mailowy:
iwona@uniepool.com
tel.+31630206200
Skontaktujemy si telefonicznie z pozytywnie zweryfikowanym kandydatem.

Powi瘯sz

Og這szenie nr 729738

Kategoria:
Holandia - Dam prac
Data dodania:
2018-04-17 23:06:51
Ilo嗆 wy鈍ietle:
23
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: UniePoolStaphorst
Pa雟two: Netherlands
Miasto: Staphorst
Nr telefonu: 0630206200

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: iwona@uniepool.com