Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Czechy - Dam pracę

Operator Call Center z językiem niemieckim

Oferta pracy w Czechach

Teleperformance Republika Czeska jest znakiem towarowym firmy Lion Teleservices CZ, a.s. w zakresie usług contact center, zapewnia dostarczanie informacji za pomocą dostępnych kanałów komunikacji i nowoczesnego sprzętu technicznego. Teleperformance Republika Czeska jest wiodącym dostawcą usług contact center, CRM i usług internetowych w Republice Czeskiej. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pardubice, Republika Czeska

WYMAGANIA:

- znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 w mowie i piśmie - warunek konieczny
- znajomość użytkowej obsługi komputerów PC (pakiet MS Office)
- wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy w zespole
- chęć do przeprowadzki
- umiejętność szybkiego uczenia się

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego (pasywna)
- pracę tylko na bazach naszych klientów
- współpraca z innymi oddziałami firmy

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 28 000 CZK miesięcznie
- bonus relokacyjny w wysokości 20 000 CZK
- firmowe zaplecze rekreacyjne
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Pardubicach
- karta Multisport
- bony żywieniowe
- darmowe kursy języka angielskiego i niemieckiego
- 25 dni urlopu wypoczynkowego
- premie za produktywność
- dofinansowanie do napojów
- system premiowy - możliwość awansu

Prosimy o dopisanie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Powiększ

Ogłoszenie nr 729735

Kategoria:
Czechy - Dam pracę
Data dodania:
2018-04-17 20:39:20
Ilość wyświetleń:
54
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: teleperformance
Państwo: Czech-Republic
Miasto: Pardubice
Nr telefonu: +48516860251

Dodatkowe dane kontaktowe:

andrea.krasko@teleperformance.com