Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Holandia - Dam pracę

Dekarz - od już !

Oferta pracy w Holandii

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako Agencja Pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego i holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo. KRAZ 1145

Dekarz, monter pokryć dachowych - dachy płaskie
Regiony wykonywanej pracy: Holandia

Opis stanowiska:
Montaż izolacji (membrana dachowa).
Montaż różnego typu pokryć dachowych (papa, EPDM, powłoki bitumiczne);
Mocowanie wykonczeń dachowych.

Wymagania:
Doświadczenie jako dekarz minimum 3 lata;
Znajomość różnych technik krycia dachów;
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego, lub j. angielskiego;
Własny środek transportu będzie dodatkowym atutem;
Mile widziane doświadczenie w pracy za granicą;
Mile widziana znajomość rysunku technicznego, planów budowy;
Umiejętność pracy z blachą cynkową (obróbki, rynny, krawędzie) i łupkiem;
Doświadczenie w pracy na płaskich i skośnych dachach;
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie, 450 E netto/40h;
zakwaterowanie i ubezpieczenie GRATIS;
Tygodniowe wypłaty;
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy;

Osoby zainteresowane proszę o przesłać CV w języku angielskim na adres:
e-mail: sajkiewicz@covebo.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 729667

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2018-04-17 15:54:17
Ilość wyświetleń:
17
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CoveboOpole
Państwo: Netherlands
Województwo: Inne
Miasto: Nijkerk

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: Sajkiewicz@covebo.pl