Strona g堯wna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj og這szenie   |   M鎩 profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategori Niemcy - Dam prac

Elektryk przemys這wy

Oferta pracy w Niemczech

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Po鈔ednictwa Pracy istniej帷a na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddzia造 terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przysz造ch pracownik闚 posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczeg鏊nie w bran篡 instalacyjnej i monta穎wej.

Opis stanowiska:

- umiej皻no嗆 odczytu schemat闚 obwodowych,
- okablowanie i monta zgodnie ze schematami obwodowymi szaf sterowniczych,
- monta, przegl康 techniczny, konserwacja, naprawa elektrycznych i elektronicznych urz康ze
- kontrola urz康ze elektrycznych urz康ze bezpiecze雟twa.

Wymagania:

- wykszta販enie kierunkowe, elektryczne,
- znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- dok豉dno嗆, sumienno嗆, umiej皻no嗆 pracy w grupie,
- zaanga穎wanie, gotowo嗆 do podj璚ia fizycznej pracy,
- gotowo嗆 do samodzielnej pracy.

Zaleta b璠zie r闚nie: prawo jazdy, w豉sne auto.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umow z solidn firm na niemieckich warunkach,
- interesuj帷e projekty zawodowe dla najwi瘯szych firm przemys這wych na rynku
Niemieckim,
- organzacj zakwaterowania,
- mo磧iwo嗆 pobierania tygodniowych zaliczek,
- mo磧iwo嗆 regularnych zjazd闚 do kraju.

Prosz o przesy豉nie zyciorys闚/zg這sze na: info@timepart.eu
Biuro czynne od poniedzia趾u do pi徠ku w godz. od 8:00-17:00
tel. :
(00 49) 152 14457093

Og這szenie nr 729631

Kategoria:
Niemcy - Dam prac
Data dodania:
2018-04-17 14:54:40
Ilo嗆 wy鈍ietle:
23
Stawka za godzin:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Og這szeniodawca: timepart04ros
Pa雟two: Germany
Wojew鏚ztwo: Inne
Miasto: Rostock
Nr telefonu: (00 49) 152 14457093
Nr telefonu:

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@timepart.eu