Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Elektryk / elektromonter

Oferta pracy w Niemczech

EUROSERVICES POLSKA SP. Z O.O. o numerze KRAZ 1069 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy

Obowiązki:

montaż instalacji elektrycznych;
układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów;

Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
wykształcenie kierunkowe;
uprawnienia SEP;
wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie rozumienia poleceń na budowie;
prawo jazdy kategorii B (własne auto);

Oferujemy:

stawka za godzinę;
umowa na niemieckich warunkach;
możliwość pracy na długi okres czasu;
zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę;

JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, MOŻE BYĆ W JĘZYKU POLSKIM adr@euroservices.com.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 729554

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-04-17 13:28:23
Ilość wyświetleń:
17
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euroservicess
Państwo: Polska
Województwo: Opolskie
Miasto: Niemodlin
Nr telefonu: +48 664 460 061

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: adr@euroservices.com.pl