Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Pracownik magazynowy do kontroli jakości...

Oferta pracy w Niemczech

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) aktualnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów- pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do kontroli jakości i segregacji palet

Miejsca pracy:
Całe Niemcy

Zakres obowiązków:
kontrola jakości palet i segregacja na 3 kategorie,
układanie słupków z palet,
czasem obsługa wózka widłowego do sztaplowania palet,
czasem regeneracja palet przy pomocy elektronarzędzi,
dbanie o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:
uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym(jeśli nie masz, oferujemy kurs),
Prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu(warunek konieczny);

Oferujemy:
legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
zarobki 1000-1600 euro netto miesięcznie,
dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu,
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskojęzycznego koordynatora,
możliwość wieloletniej współpracy.

Kontakt:
E-Mail: l.kalemba@personnel-international.pl
Tel: 324419165
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Powiększ

Ogłoszenie nr 729472

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-04-17 12:23:12
Ilość wyświetleń:
20
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers26
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32 441 91 50

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: r.sanocki@personel.com.pl