Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Ogólny pracownik centrum zabaw dla dzieci Anglia

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Praca w centrum zabaw dla dzieci jako pracownik ogólny. Pomoc w organizacji przyjęć dla dzieci.

Ramowy zakres obowiązków:
- Przyjmowanie zamówień, roznoszenie jedzenia i napojów po sali.
- Prace przy organizacji przyjęć dla dzieci, dekorowanie sali.
- Malowanie twarzy dzieci, przygotowywanie brokatowych tatuaży.
- Inne ogólne codzienne prace, między innymi: sprzątanie, odkurzanie, mycie toalet.
Praca na pełny etat, dyspozycyjność w weekendy.

Warunki

Stanowisko: Ogólny pracownik centrum zabaw dla dzieci
Kraj: Anglia, Wetherby
Nr oferty: 689
Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy)
Wynagrodzenie brutto: £7.80/h
Tygodniowy czas pracy: 40
Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę, odliczane z pensji. (£55 tygodniowo)
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: brak danych

Wymagania

Doświadczenie zawodowe: Jakiekolwiek doświadczenie w obsłudze klientów w branży gastronomicznej.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
Wymagania dodatkowe: brak danych

Kontakt:
Imperial
imperial.org.pl
tel. 94 3400054

Powiększ

Ogłoszenie nr 729418

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2018-04-17 10:59:42
Ilość wyświetleń:
51
Stawka za godzinę:
7.80

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: imperialkoszalin11111