Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Austria - Dam pracę

ŚLUSARZ - AUSTRIA

 
 
 
Oferta pracy w Austrii

Dla naszego Klienta poszukujemy do pracy na terenie Austrii osób na stanowisko ślusarz.

Szukamy pracowników do wykonywania różnych prac, zarówno w warsztatach lub na produkcji, oraz na budowach, np.: do montażu rurociągów lub do montażu konstrukcji stalowych.

OFERUJEMY: Pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych oraz opłacony nocleg przez pracodawcę ! AUSTRIACKIE WARUNKI w oparciu o umowę o pracę (pełny pakiet socjalny) na czas nieokreślony.

WYMAGAMY: ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO, mile widziane wykształcenie zgodne ze stanowiskiem oraz doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku.

CV w języku polskim lub w języku niemieckim (warunek konieczny) prosimy wysyłać na adres e-Mail: biuro@operari-office.eu

Do wysłanych dokumentów można również dołączyć inne uprawnienia, certyfikaty, świadectwa kwalifikacyjne oraz świadectwa pracy.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za granicą wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy oraz udostępnianie danych osobowych innym podmiotom tj. pracodawcy, osobie reprezentującej pracodawcę lub doradcy EURES zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)."Powiększ
    

Ogłoszenie nr 729404

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Austria - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-04-17 10:33:51
Ilość wyświetleń:
50
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: operari
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Rybnik
Nr telefonu: 882 462 875
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: biuro@operari-office.eu