Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Spawacz MIG/MAG

Oferta pracy we Francji

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Miejsce pracy: Francja

Obowiązki:
- praca przy produkcji ram, opraw, konstrukcji modułowych
- spawanie metodą MIG/MAG metali galwanizowanych (cynkowanych) i piaskowanych

Wymagania:
- uprawnienia do spawania metodą MIG-MAG – aktualne certyfikaty
- umiejętność czytania rysunku technicznego i praca według planów
- całkowita samodzielność, sprawność i szybkość w wykonywaniu pracy
- dokładność, precyzja, odpowiedzialność
- dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu
- minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy metodą MIG-MAG
- znajomość języka francuskiego (na poziomie pozwalającym na swobodny kontakt z pracodawcą)

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę tymczasową
- stawkę godzinową+ premie
- dodatek żywieniowy
- zwrot za odzież roboczą
- długoterminową współpracę
- zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
- pomoc przy organizacji wyjazdu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie na adres: angelika.hajduga@interimax.com

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

Powiększ

Ogłoszenie nr 729146

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-04-16 14:27:58
Ilość wyświetleń:
44
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Angelika536

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: angelika.hajduga@interimax.com