Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Kelner/Kelnerka

Oferta pracy we Francji

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako

Obowiązki:
- obsługa gości zgodna ze standardami firmy
- ścisła współpraca z kuchnią hotelową
- dbanie o pozytywny wizerunek restauracji

Wymagania:
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
- znajomość języka francuskiego pozwalająca na swobodną komunikację
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- mile widziane referencje

Oferujemy
- francuską umowę o pracę tymczasową (od kwietnia do września)
- stawkę godzinową+ napiwki
- bezpłatne zakwaterowanie
- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
- opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie na adres: angelika.hajduga@interimax.com

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Powiększ

Ogłoszenie nr 729139

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-04-16 14:23:09
Ilość wyświetleń:
41
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Angelika536

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: angelika.hajduga@interimax.com