Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Operator CNC na terenie Niemiec

Oferta pracy w Niemczech

Exact Systems GmbH jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 13 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech oraz w Chinach.
Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
(numer referencyjny: CNC_Niemcy)

Miejsce pracy: Deilingen

Obowiązki:
• Obsługa tokarek CNC
• Obsługa wiertarek CNC
• Praca z różnego rodzaju metalem (stal, aluminium, mosiadz itd.)
• Kontrola jakości wytwarzanych elementów

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Doświadczenie na w/w stanowisku min. 1-2 lata jako Operator CNC na maszynach 3 i 5 - osiowych z oprogramowaniem Fanuc, Simens
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Czytanie rysunków technicznych w języku niemieckim
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
• Praca w systemie 2-zmianowym
• Niemiecką umowę o pracę
• Darmowe zakwaterowanie
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres work@exactsystems.de
(w temacie wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: CNC_Niemcy)

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Ogłoszenie nr 726142

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
- Wyróżnienie
- Strona główna
Data dodania:
2018-04-06 15:37:10
Ilość wyświetleń:
220
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ExSgmbh
Państwo: Germany
Miasto: Deilingen
Nr telefonu: +48725256386
Nr telefonu: +48725260473

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: work@exactsystems.de