Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Finlandia - Dam pracę

Spawacz 135-136 (Finlandia)

 
 
 
Oferta pracy w Finlandii

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz 135-136
Nr. ref. Spaw/Finl/3/18/jober

Miejsce pracy: Finlandia, Kuhmo

Zadania:

- Spawanie metodą 135, 136 wg. rysunku
- 135 T BW FM5 Ss.4.0 D 168 H-L045 ss gb
- 136 T BW FM5 Ps12 D 168 H-L045 ss mb
- Materiał stal czarna, stal, żelazo
- Praca poprzedzona testami w Finlandii

Wymagania:

- Min. 3 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia
- Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Aktualne certyfikaty spawalnicze

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na fińskim rynku pracy,
- Opłacone koszty przelotu do Finlandii
- Wynagrodzenie 14 EUR brutto/h + dodatek 6, 3%
- Kontrakt od zaraz na okres min. 6 miesięcy
- Zapewnione zakwaterowanie blisko miejsca pracy (pokoje 1 osobowe)

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim wraz z podaniem numeru referencyjnego Spaw/Finl/1/18/jober na adres mail: sandra.blach@adecco.pl

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.
    

Ogłoszenie nr 718593

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Finlandia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2018-03-14 16:49:00
Ilość wyświetleń:
72
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: sandrablach
Państwo: Polska
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: sandra.blach@adecco.pl