Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Francja - Dam pracę

Piekarz do Francji

Oferta pracy we Francji

Kim jesteśmy? InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Piekarz (FRANCJA)
Miejsce pracy: Aigueblanche
Nr ref: PI/0218/KR

Obowiązki
- przygotowanie ciasta do pieczenia,
- wypiek francuskiego pieczywa (bagietki, bułki, chleb, ciasto drożdżowe).

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność do wyjazdu,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Oferujemy:
- stabilne i legalne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę tymczasową,
- wynagrodzenie oraz ekwiwalent transportowy,
- darmowe zakwaterowanie,
- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
- opieka biura przez cały okres trwania kontraktu.

Kontakt:
Weronika Michaliszyn
praca.francja@interkadra.pl
536-190-060

Powiększ

Ogłoszenie nr 710680

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-15 15:29:54
Ilość wyświetleń:
52
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WeronikaMichaliszyn
Państwo: France
Województwo: Inne
Nr telefonu: 536190060

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: w.michaliszyn@interkadra.pl