Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

Programista/Operator tokarek CNC - praca w Anglii

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Firma Work Project Group poszukuje programistów/operatorów tokarek CNC do stałej pracy Anglii (w Poole).

Opis stanowiska:
Produkcja elementów precyzyjnych zgodnie ze standardami przemysłu lotniczego i kosmonautyki.

Wymagania:
• minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku,
• doświadczenie w programowaniu skomplikowanych kształtów na maszynach sterowanych przez systemy Haas Lathes lub Fanuc w trybie on-line,
• elastyczność - doświadczenie w wielu dyscyplinach (np. frezowanie, szlifowanie itp.),
• posiadanie wiedzy technicznej potrzebnej na danym stanowisku,
• paszport.

Godziny pracy: 40 godz/tyg. + możliwe nadgodziny
Stawka: 12 £/h (początkowo)
Zakwaterowanie jest zapewnione, lecz płatne przez pracownika.

Oferujemy:
• stałą umowę o pracę,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze świadectwami pracy na adres mailowy: rekrutacja@workprojectgroup.pl . W temacie należy wpisać: CNC Turner. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 500-181-317.

Powiększ

Ogłoszenie nr 710659

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-15 14:39:09
Ilość wyświetleń:
52
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: WorkProject
Państwo: Polska
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Płock
Nr telefonu: 500-181-317
Nr telefonu: 515-388-551

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@workprojectgroup.pl