Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Mechatronik

Oferta pracy w Niemczech

Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert. 12784) zatrudni pracowników na stanowisko:
Mechatronik

Miejsca pracy:
• Całe Niemcy

Zakres obowiązków:
• utrzymanie ruchu zautomatyzowanego systemu przenośników,
• diagnozowanie oraz usuwanie usterek maszyn i instalacji produkcyjnych,
• diagnozowanie oraz usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych,
• przezbrajanie urządzeń i linii produkcyjnych,
• wykonywanie przeglądów okresowych;

Wymagania:
• wykształcenie techniczne o kierunku: mechatronika lub pokrewne,
• wiedza z zakresu eksploatacji urządzeń i linii technologicznych,
• świadectwo kwalifikacji do obsługi urządzeń energetycznych E1 do 1kV,
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
• doświadczenie  w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem;
Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe- od 11 euro brutto,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec,
• opiekę polskiego koordynatora,
• duże możliwości rozwoju zawodowego,
• możliwe wieloletnie zatrudnienie,
• ilość wakatów ograniczona.

Kontakt:
• E-Mail: a.kolodziej@german-logistic.pl
• Aleksandra Kołodziej Tel.:(+48)324419158

Powiększ

Ogłoszenie nr 710609

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-15 13:03:43
Ilość wyświetleń:
22
Stawka za godzinę:
11.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Robert7422

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: r.mroz@personel.com.pl