Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Belgia - Dam pracę

Laminiarz (1600-2000 EUR netto)

Oferta pracy w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. certyfikowana pod numerem 7254, posiadająca belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest poszukuje kandydatów na stanowisko LAMINIARZ

OBOWIĄZKI:

laminowanie basenów, schodów i płyt ochronnych
laminowanie metodą natryskową i vacuum (infuzja)

OCZEKUJEMY:

doświadczenia na stanowisku laminiarza (min. 2 lata)
znajomości jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
mile widziany wyjazd własnym samochodem

OFERUJEMY:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie w wysokości 13, 14 EUR brutto/h
nadgodziny płatne 150% oraz 200% w niedziele i święta
pakiet prywatnej opieki medycznej
zorganizowanie zakwaterowania
trzynastą pensję
zwrot kosztów dojazdu na terenie Belgii oraz dodatek za amortyzację samochodu
opiekę koordynatora na terenie Belgii

Proszę o kontakt telefoniczny 506 561 723 lub przesłanie CV na adres e-mail zagranica@ksservice.pl

Ogłoszenie nr 710589

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-15 12:36:33
Ilość wyświetleń:
51
Stawka za godzinę:
13.14

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: zagranicaks
Państwo: Polska
Nr telefonu: 506 561 723

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: zagranica@ksservice.pl