Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

PIEKARZ

Oferta pracy w Niemczech

PIEKARZ
Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

• Wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami firmy i według obowiązujących receptur uwzględniając zapotrzebowanie określone przez kierownika stoiska

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
• Mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie piekarz-cukiernik

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o niemieckie warunki pracy
• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
• Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl z dopiskiem, , PIEKARZ”
W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Powiększ

Ogłoszenie nr 710512

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-15 10:52:41
Ilość wyświetleń:
57
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EuropaJob

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: rekrutacja@europajob.pl