Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Posadzkarzy Niemcy od zaraz - Hamburg

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko :
Posadzkarz

Miejsce pracy: Hamburg

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie podłoża pod wylewkę: kładzenie izolacji oraz folii
- posadzki zywiczne w garazach

WYMAGANIA:
- min. podstawowa znajomość j. niemieckiego ( w duecie min jedna osoba z komunikatywnym j.niemieckim )
- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
- doświadczenie na ww. stanowisku

OFERTA:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- mieszkanie opłacone przez pracodawcę
- od 11, 50€/h + dieta 2€/h
- tygodniowe zaliczki

INFORMACJE DODATKOWE:
Obecnie rekrutujemy w róznych branżach na terytorium całej UE.
Osoby poszukujące pracy w innych zawodach niż posadzkarz zachęcamy do skorzystania z portalu injobs pl

Więcej naszych ofert z pracą na stronie www.injobs.pl

Work On Personal LTD
tel.: 514 630 888
email: joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl
workonpersonal.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Powiększ

Ogłoszenie nr 710511

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Wyróżnienie
Data dodania:
2018-02-15 10:49:46
Ilość wyświetleń:
100
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: personelde
Państwo: Polska
Nr telefonu: 514630888

Dodatkowe dane kontaktowe:

Email: joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl