Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunak do pani w ok. Monachium - 326/01

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Opiekunki z doświadczeniem oraz podstawową/komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Podopieczna 72 lata/40 kg/164 cm - depresja, stany lękowe, samotna, mobilna, trzeba uważac by nie upadła. Niespokojna ale nie jest agresywna. Skupiona na swojej osobie i swoim zdrowiu.

Obowiązki : Podopieczna jest samodzielna w toalecie, nie jest pampersowana, ale oczekuje wsparcia podczas toalety, ubierania, prowadzenia domu. Zakupy, gotowanie, przypominanie o lekach.

DLA OPIEKUNKI: dwa pokoje, internet, łazienka

Lokalizacja: 82194 Gröbenzell

Początek zlecenia: od zaraz !

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS- średnia krajowa
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu:
Curaform 24, Tel.: 32 33-93-105; kom. 794 409 300
mail: e.labuz@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 710498

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-15 10:32:59
Ilość wyświetleń:
24
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl