Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka do Pani w ok. Monachium

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece.
OPIS PODOPIECZNEJ: Pani ze średnią demencją, inkontynencją moczu, depresją, samotna. Porusza się z pomocą, ryzyko upadku, pomaga w transferach. Dezorientacja co do czasu, zaburzony rytm dnia i nocy. Mocno ograniczony słuch. Praca w nocy, kilka razy wyjścia do toalety. Pani ma silny charakter, spokojna i miła.
WARUNKI POBYTOWE: Pani mieszka w domu jednorodzinnym 85m2, 3 pokoje, wieś. Do komunikacji miejskiej 10min pieszo, do sklepu 10 min pieszo.
DLA OPIEKUNKI: pokój, około 20m2, na piętrze nad podopieczną, TV, łazienka
OBOWIĄZKI: pomoc higienie ciała, czynnościach toaletowych, higienie intymnej, przy ubieraniu i rozbieraniu. Przypominanie o lekach. Gotowanie (dla 2 osób w tym opiekunka).
OPIEKUNKA: kobieta, 40-50lat, średnie doświadczenie, niepaląca, opiekuńcza, empatyczna.

LOKALIZACJA: Reubling ok. Monachium
TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 19.02.2018.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek ZUS- średnia krajowa
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 796-908-300
mail: d.slania@curaform.pl

Powiększ

Ogłoszenie nr 710473

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-15 09:29:34
Ilość wyświetleń:
28
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: gohagl
Państwo: Polska
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: 32-33-93-106, -107
Nr telefonu: 690-130-336

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: m.laskowska@curaform.pl