Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Wielka Brytania - Dam pracę

OPIEKUN OSOB STARSZYCH - £ 1300-1600 netto

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

OFERUJEMY BEZPLATNE ZAKWATEROWANIE I AUTO SLUZBOWE

O naszej firmie
Care By Us Ltd z Wielkiej Brytanii, zlokalizowana w Bishop's Stortford niedaleko lotniska Londyn Stansted jest wiodąca firmą w Hertfordshire i Essex w zakresie usług opieki nad osobami starszymi w ich domach oraz w domach opieki.

Opis stanowiska
Miejsce pracy: okolice Londynu w poblizu lotnika Stansted i Luton (Hertforshire, Essex), Wielka Brytania

Nazwa stanowiska: Care Assistant

Opis pracy: Praca polega na zapewnieniu osobistej opieki (dojazd do klienta samochodem sluzbowym) w domach naszych klientów i obejmuje ona pomoc w codziennych czynnościach takich jak: ubieranie, mycie, przygotowywanie posiłków, podawanie lekarstw oraz wykonywanie obowiązków domowych w ustalonym zakresie i w ustalonych godzinach pracy.

Wymagania
• Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B. (firma organizuje jazdy z instruktorem w celu przystosowania)
• Odpowiedzialność, troskliwość, przyjazne i pogodne usposobienie

Nasza oferta
• Darmowe zakwaterowanie w domach firmowych oraz samochód sluzbowy (wartość
benefitow zakwaterowania i samochodu to ok. 700 funtów miesięcznie)
• Wynagrodzenie na poziomie 1300-1600 funtów na rękę miesięcznie.
• Mozliwoscc rozwoju i proporcjonalny do okresu zatrudnienia staly wzrost
wynagrodzenia
• Płatny urlop - 28 dni
• Umowe o pracę
• Rekrutację w Polsce i wsparcie w zorganizowaniu podrozy

Zapraszamy do przesylania aplikacji na adres: ilona.kosobucka@carebyus.com. Prosimy o dodanie w temacie email Nr ref. PZG 02/2018.

Zapraszamy do kontaktu na wskazany email w przypadku pytan, rozmawiamy po Polsku.

Ogłoszenie nr 710349

Kategoria:
Wielka Brytania - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-14 16:01:45
Ilość wyświetleń:
75
Stawka za godzinę:
9.80

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IlonaKosobucka
Państwo: United-Kingdom
Miasto: Bishops Stortford
Nr telefonu: 004407438103900

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: ilona.kosobucka@carebyus.com