Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil

  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

PRZEPALACZ GAZOWY ZŁOMU

Oferta pracy w Niemczech

Opis oferty pracy:
TSR POLAND SP. Z O.O. poszukuje osób zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:
PRZEPALACZ ZŁOMU

Wymagania:
- 2-4 lat doświadczenia na stanowisku przepalcza
- uprawnienia przepalacza lub spawacza gazowego, cięcie tlenowe
uczciwość
- chęć do pracy
- kandydat musi posiadać 30 dniową ciągłość ubezpieczenia przed zatrudnieniem
- prawo jazdy kat. B mile widziane
Obowiązki:
- przepalanie złomu na zakładzie przerobu złomu w Niemczech
- dbałość o powierzony sprzęt
- realizowanie wyznaczonych celów ilościowych
Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku (40h w tygodniu) lub
- praca na 3 zmiany 15 dni pracy w Niemczech, 15 dni zjazd do Polski
- stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie (9.10 E brutto /h),
po pół roku pracy dodatkowa możliwość uzyskania premii 120 Euro/miesiąc
- opłacamy zakwaterowanie w pensjonacie w Niemczech
- gwarantujemy dojazd służbowym samochodem

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV przez stronę z dopiskiem
NAZWA STANOWISKA
Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14

Ogłoszenie nr 710316

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2018-02-14 14:56:36
Ilość wyświetleń:
37
Stawka za godzinę:
9.10

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: TSRP
Państwo: Germany
Województwo: Śląskie
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Nr telefonu: 539 922 325

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: izabela.wit@tsr-pl.eu