Strona główna   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

 Subskrybuj kategorię Niemcy - Dam pracę

Opiekunka/opiekun osób starszych, Niemcy.

 
 
 
Oferta pracy w Niemczech

AMBERCARE24 poszukuje Opiekunek i Opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Posiadamy każdego dnia w ofercie ponad 100 różnych ofert pracy dla Opiekunek i Opiekunów z różną znajomością języka niemieckiego od BARDZO DOBRE i DOBREJ do KOMUNIKATYWNEJ i PODSTAWOWEJ, a nawet kilka ofert z ZEROWĄ znajomością języka niemieckiego. Zapewniamy pełną organizację wyjazdu, transportu, ubezpieczenia ZUS A-1 i karte EKUZ. Wszelkich informacji oraz formularze zgłoszeniowe szukaj na naszej stronie w Internecie ambercare24.

AMBERCARE24 zapewnia najwyższe legalne zarobki na rynku opieki. Nasze Opiekunki i Opiekunowie zarabiają do 1600 euro netto/mies. na rękę! Dodatkowo premie i bonusy.

Zatrudniamy Opiekunki i Opiekunów z całej Polski. Wszelkie formalności załatwiamy w 1-2 dni robocze.

Działamy od lat, jesteśmy sprawdzoną firmą laureatem rankingu FIRMA GODNA ZAUFANIA 2016, 2017 i 2018. BEZPIECZNA FIRMA I ZADOWOLONY KONSUMENT. AMBERCARE24 z nami się opłaca!

Osoba zamierzająca podjąć pracę Opiekunki lub Opiekuna w Niemczech w firmie AMBERCARE24 powinna posiadać doświadczenie w pracy przy opiece nad osobami starszymi. Dodatkowym atutem będzie posiadanie znajomości języka niemieckiego. Czym lepsza znajomość języka niemieckiego tym wyższe wynagrodzenie.Powiększ
    

Ogłoszenie nr 710298

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2018-02-14 14:05:22
Ilość wyświetleń:
94
Stawka za godzinę:
do uzgodnieniaDane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pracownik6
Państwo: Polska
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: pracownik6@ambercare24.pl